Přihlášení do školky

Rádi Vás a Vaše štěně přivítáme do naší školky. Výuka je vhodná pro pejsky od 8. do 16. týdne věku. Štěňata si ve školce zlepší socializaci a komunikaci pes-pes a seznámí se se základy vycviku. Chovatelé si zase rozšíří svoje znalosti o přirozeném chovaní psa a i o vzájemné komunikaci člověk-pes (psí řeč).

Připravili jsme pro vás dva kurzy:

  1. Tradiční školka - vhodná pro štěňata ve stáří od 8. týdne. Jedna hodina týdně po dobu 6 týdnů, vždy ve středu nebo ve čtvrtek od 17.30 do 18.30, cena 1000 Kč.
  2. Intenzivnější kurz - vhodný pro štěňata do stáří 16 týdnů. Kurz využívají také štěňata, která nastoupí do školky později a přesto si mohou zdokonalit socializaci. Jedna hodina ve středu a druhá hned ve čtvrtek od 17.30 do 18.30 po dobu 6 týdnů. Cena 2000 Kč.

Odborné zdůvodnění metodiky výuky ve školce

Odborné zdůvodnění metodiky výuky ve školce je uvedeno v článcích na našich stránkách vychova-stene.cz. Zde se můžete seznámit i s domácími cvičeními a vyplnit dotazník.

U každého kurzu je úvodní seznamovací hodina zdarma. Po dohodě jsou možné změny nebo přesun hodiny, možné je i prodloužení docházky. Platbu prosíme v hotovosti předem a nebo na začátku druhé hodiny.

Příchod štěňátka na první hodinu je vhodný o půl lépe o hodinu dříve. Štěně se seznámí s novým prostředím. Domluvíme se také s chovatelem na vhodné metodice výchovy pro jeho štěně.

Těší se na vás MVDr. Oldřich Setunský